پریز هوشمند مدل WI-SP

پریز هوشمند اسمارتی، یک دستگاه هوشمند و کارآمد است که به شما امکان مدیریت و کنترل بر روی دستگاه‌های برقی را می‌دهد. اگر در خانه یا محیط کار خود دستگاهی (همچون چراغ، قهوه ساز، اتو و …) دارید که می‌خواهید آن را به صورت هوشمند خاموش و روشن کنید این دستگاه برای شما ساخته شده است!

برای استفاده از این دستگاه کافی است اپلیکیشن اسمارتی را دانلود کرده، و از طریق ارتباط WiFi به دستگاه متصل شوید. همچنین شما می توانید دستگاه خود را به مودم خانگی وصل کرده، و سپس از هرجای دنیا آن را کنترل کنید.

این دستگاه قابلیت ذخیره تایمرهای مختلف بر روی خود را دارد. برای مثال می توانید به دستگاه فرمان دهید که در روزهای مشخصی از هفته، و در ساعت مخصوصی خاموش یا روشن شود. یا مثلا دستور دهید که در بازه های زمانی مخصوصی به صورت تناوبی روشن و خاموش شود. اگر می خواهید گیاهان خود را به صورت منظم و بدون نیاز به حضور خود آبیاری کنید، این دستگاه انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. از کاربردهای دیگر این تایمرها، دادن برنامه زمانی برای شارژ کردن دستگاه های الکترونیکی، مثل موبایل، تبلیت، لپ‌تاپ و …  جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به باتری آن‌ها می‌باشد.

پریز هوشمند اسمارتی، دارای یک دکمه فشاری می‌باشد که به شما امکان روشن و خاموش کردن دستگاه خود را بدون نیاز به موبایل می دهد. این پریز بدون نیاز به نصب، قابل حمل، و دارای طراحی زیبا و شکیل است.. به همراه این پریز هوشمند یک دفترچه راهنما به شما داده می‌شود که توضیحات مربوط به دستگاه و اپلیکیشن در آن داده شده است.

ویژگی های برجسته ی دستگاه

امکان کنترل هم به صورت دستی و هم از طریق موبایل

قابلیت اتصال به دستگاه به صورت مستقیم و بدون نیاز به اینترنت

امکان کنترل دستگاه از راه دور در بستر اینترنت

تعریف برنامه زمانی به منظور کنترل خودکار دستگاه های الکتریکی

ایجاد زمان بندی های متنوع برای کاربردهای متفاوت

امکان کنترل دستگاه توسط چند کاربر با دسترسی های متفاوت

بدون نیاز به نصب و کاربری راحت

تصاویر محصول